Vítejte!

 

Vítejte na mém webu, jsem ráda, že jste si sem našli cestu. Ve svém životě bych nemohla žít bez dvou, pro mě nejdůležitějších věcí, své rodiny a bez knih. A právě z toho  důvodu vám zde budu představovat knihy různých žánrů pomocí mou napsaných recenzí. Čas od času budu také vkládat příspěvky, které budou komentovat různé dění a nebo budou zcela vymyšlené. Jen tak, abych se vypsala. Doufám, že se vám zde bude líbit a že se nebudete nudit :)

Také jsem se rozhodla pro změnu - chci se ve svém volném čase čtení a psaní webu věnovat naplno, takže přibyly nové rubriky. Přidala jsem nějaké informace o sobě, rubriku Život mezi knihami, kde vám chci představovat nově vydané knihy, které mě na první pohled zaujmou a novinkou je také Chci si přečíst. Tam budu postupně přidávat knihy, které si prostě někdy musím přečíst.

Pořád ale ještě nejsem nejlepší kamarádka s technikou, takže mě předem, prosím, omluvte za mé technické nedostatky. Slibuji, že se polepším :)

                                                                                           

 

NOVINKY:

24. 6. 2015

Noc, kdy vypukl požár a jedné devítileté holčičce se změnil život... aneb recenze na knihu Vlak naděje: monushka6.webnode.cz/knizni-recenze/christina-baker-klineova-vlak-nadeje/

 

23. 6. 2015

Příběh, který napsal sám život aneb recenze na knihu Pro lásku k dceři od Sarah Taylorové: monushka6.webnode.cz/knizni-recenze/sarah-taylorova-pro-lasku-k-dceri/

 

17. 6. 2015

Volám třikrát hurá. Po dlouhé době se mi do normálu vrátily mé těhotenské hormony a díky nim se mi vrátila má chybějící energie. Konečně jsem se zase pustila do psaní a vznikl z toho článek na dětskou encyklopedii pro dětičky s názvem Řekni mi, CO TO JE? monushka6.webnode.cz/knihy-pro-deti/larousse-rekni-mi-co-to-je/

 

A ještě jeden článek, na knihu Večerníčkův pohádkový špalíček: monushka6.webnode.cz/knihy-pro-deti/vecernickuv-pohadkovy-spalicek/

 

12. 5. 2014

Recenze na knihu od báječného Sebastiana Fitzeka, Lovec očí: monushka6.webnode.cz/knizni-recenze/sebastian-fitzek-lovec-oci/

 

11. 5. 2014

Rozhovor s mladým spisovatelem Matějem Novobilským: monushka6.webnode.cz/rozhovory-se-spisovateli/rozhovor-s-mladym-spisovatelem-matejem-novobilskym/

 

5. 5. 2015

Knižní přírůstky za měsíc duben naleznete zde: monushka6.webnode.cz/nove-prirustky-do-knihovny/rok-2015/duben-2015/

 

22. 4. 2015

Lena Dunhamová...takové normální životní vyprávění takové normální holky aneb recenze na knihu Holka, a ne ledajaká. monushka6.webnode.cz/knizni-recenze/lena-dunhamova-holka-a-ne-ledajaka/

 

14. 4. 2015

Dobrovolně uvězněná...aneb recenze na knihu Dívka z 6E monushka6.webnode.cz/knizni-recenze/alessandra-r-torreova-divka-z-6e/

 

9. 4. 2015

Nenechte se zmást obálkou...recenze na knihu Odešel: monushka6.webnode.cz/knizni-recenze/deb-caletti-odesel/

 

1. 4. 2015

Knižní přírůstky za měsíc březen: monushka6.webnode.cz/nove-prirustky-do-knihovny/brezen-2015/

 

30. 3. 2015

Rozhovor se spisovatelkou Hanou Hindrákovou nejen o její nejnovější knize s názvem Očarovaná:monushka6.webnode.cz/rozhovory-se-spisovateli/hana-hindrakova-a-jeji-nova-kniha-ocarovana/

 

16. 3. 2015

S hlavou v oblacích, nohama na zemi. Recenze na knihu Dotkni se osudu, která vyšla pouze elektronicky: monushka6.webnode.cz/knizni-recenze/martina-wolfova-dotkni-se-osudu/

 

11. 3. 2015

Ode dneška do neděle, tj. od 11. 3. do 15. 3. 2015 si můžete zasoutěžit o tři elektronické verze knihy Hedvábník od Roberta Galbraitha: monushka6.webnode.cz/souteze/a11-brezna-2015/

 

10. 3. 2015

Čteme dlouho nečtené knihy vol. 2 - mé shrnutí monushka6.webnode.cz/ucastnim-se-techto-projektu/cteme-dlouho-nectene-vol-2/

 

3. 3. 2015

Knižní přírůstky za únor si můžete prohlédnout zde: monushka6.webnode.cz/nove-prirustky-do-knihovny/rok-2015/unor-2015/

 

 

27. 2. 2015

Recenze na knihu Vypravěčka od spisovatelky kontroverzních témat, Jodi Picoult: monushka6.webnode.cz/knizni-recenze/jodi-picoult-vypravecka/

 

 

11. 2. 2015

Vítejte ve světě bez pravidel. Proč? Protože svět, jak ho známe, skončil před devíti lety... Recenze na knihu Psí hvězdy. monushka6.webnode.cz/knizni-recenze/peter-heller-psi-hvezdy/

 

 

10. 2. 2015

Pozdě, ale přece :) Představuji vám své knižní přírůstky za měsíc leden: monushka6.webnode.cz/nove-prirustky-do-knihovny/leden-2015/

 

9. 2. 2015

Krásný pondělní den. Po delší době se mi zachtělo romantiky a sáhla jsem po jistotě :) Jednou větou bych knihu shrnula asi takto: Svůj život řádně žít a pořádně si ho užít. monushka6.webnode.cz/knizni-recenze/nicholas-sparks-nejdelsi-jizda/

 

 

2. 2. 2015

Recenze na další lahůdku z edice Pestrá řada soudobé prózy nakladatelství Plus. Kniha se jmenuje Brazilké noci a a vyšla z pera brazilské spisovatelky Vanessy Barbary: monushka6.webnode.cz/knizni-recenze/vanessa-barbara-brazilske-noci/

 

 

29. 1. 2015

Recenze na knihu Manželky, jejíž první vydání vyšlo v roce 2003: monushka6.webnode.cz/knizni-recenze/tana-keleova-vasilkova-manzelky/

 

26. 1. 2015

Recenze na knihu pro dětské čtenáře s názvem Tonička a pirát Jedno oko: monushka6.webnode.cz/knihy-pro-deti/dana-sianska-tonicka-a-pirat-jedno-oko/

 

 

13. 1. 2015

Ačkoliv nejsem moc fandou fantasy literatury, Dodíkovy pohádky z Lesního království II. se mi líbily. A nejen mně: monushka6.webnode.cz/knihy-pro-deti/michaela-dodo-dostalova-dodikovy-pohadky-z-lesniho-kralovstvi-ii-/

 

 

1. 1. 2015

Nové knižní přírůstky za měsíc prosinec si můžete prohlédnout zde: monushka6.webnode.cz/nove-prirustky-do-knihovny/rok-2014/prosinec-2014/

 

SPOLUPRACUJI S:

 

 


 

Anketa

Jak se vám tyto stránky zalíbily?

Ano (406)
30%

Docela ano (93)
7%

Nic moc (774)
57%

Ne (94)
7%

Celkový počet hlasů: 1367

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.