Nové přírůstky do knihovny

Další měsíc roku 2015 za námi a duben před námi. Pomalým, ale jistým krokem se nám snad blíží lepší a teplejší počasí, i kdyžposlední dny tomu moc nenasvědčuje.

Jak jste zvládli změnu na letní čas? Já bych za to vraždila, protože díky tomu, že je večer světlo, tak mi dcerka nechce moc usínat v osm hodin jak byla zvyklá a třeba včera si usínání protáhla hned o dvě hodiny. Ale je hodná, vzala si do ruky knížku, kterou si listovala a "četla" si v rámci svých možností sama (já jsem jí předtím přečetla rovnou dvě pohádky) a mně také podala knížku, že si mám číst také :D 

Ale to jsem trochu odbočila od původního tématu tohoto článku. V březnu mi do knihovny přibylo devět nových kousků - pět z nich na recenze, tři jsem si koupila a jednu jsem vyhrála, což se mi nepoštěstilo již pěkně dlouhou dobu. Dovolte mi ty poklady představit.

 

Všechny krásně pohromadě :) Navíc mě poslední dobou začaly strašně bavit kytky, už u nás doma dokonce i vydrží :D Tady je společně s knížkama můj nejnovější květinový přírůstek :) Dostala jsem ho za statečnost od přítele po absolvování testu na těhotenskou cukrovku :D

 

Kdy bude konečně zase všechno takové, jaké to nikdy nebylo - ten název mě prostě dostal. A navíc, je to nejnovější přírůstek v edici Pestrá řada nakladatelství Plus. Knihu jsem obdržela k recenzi, na kterou se pak můžete těšit.

 

Kniha, u které jsem si po prohlédnutí obálky myslela, že se jedná o jeden z erotických románů, které já nemám v oblibě. Ale po přečtení anotace se mi kniha představila jako psychologický román. Musím říct, že čtení knihy Odešel, bylo pro mě zážitkem. V nejbližší době se můžete těšit na recenzi.

 

Aaaaaaa, kniha, kterou jsem vyhrála od nakladatelství Plus :)

 

Když jsem ještě měla tu možnost pracovat v knihkupectví (naší prodejnu zrušili), byla jsem u zdroje a musela neustále odolávat voňavým novinkám. No, neříkám, že na nemocenské je to o něco lepší, protože knižní novinky sleduji neustále a nejraději všechny bych měla doma. Od paní Hindrákové jsem četla její předchozí knihu, Dobrovolnici, které se mi líbila, a tak mi můj hodný přítel pořídil i její nejnovější :)

 

Nejdražší dcera je přirovnávána ke knize Zmizelá. Zaslouží si to nebo ne? Až to zjistím, tak si budete moc přečíst recenzi :)

 

Kniha, kterou jsem si koupila začátkem měsíce března při návštěvě Levných knih jako odměnu za dobré zprávy od lékaře :) Nechte jí tam ležet, když stála 19 korun.

 

Když jsem vloni četla Terapii láskou, byla jsem zvědavá, co dalšího nám autor nabídne. Na tuto knihu jsem již četla pár názorů a recenzí a jsem zvědavá, co na ní řeknu já. Knihu jsem obdržela prostřednictvím Databáze knih.

 

Manželovo tajemství se mi líbilo, tak jsem si nemohla nechat ujít ani autorčinu nejnovější knihu.

 

Jojo Moyesová, autorka, která mě dostala svou knihou Než jsem tě poznala. Poslední dopis od tvé lásky se mi sice líbil o něco méně, ale Stříbrnou zátoku jsem si prostě musela koupit už jen kvůli tomu, že mám autorčiny předchozí knihy :)

 

Mnou přečtené knihy v březnu:

Harlan Coben: Šest let (Knižní klub, 2014)

Cecelia Ahernová: Kdybys mě teď viděla (Motto, 2015)

Robert Merle: Smrt je mým řemeslem (Naše vojsko, 2005)

Hana Hindráková: Očarovaná (Alpress, 2015)

Helen Fieldingová: Celebrity pro Afriku (XYZ, 2014)

Deb Caletti: Odešel (Motto, 2015)

 

Recenze a články napsané v březnu:

30. 3. 2015

Rozhovor se spisovatelkou Hanou Hindrákovou nejen o její nejnovější knize s názvem Očarovaná:monushka6.webnode.cz/rozhovory-se-spisovateli/hana-hindrakova-a-jeji-nova-kniha-ocarovana/

 

16. 3. 2015

S hlavou v oblacích, nohama na zemi. Recenze na knihu Dotkni se osudu, která vyšla pouze elektronicky: monushka6.webnode.cz/knizni-recenze/martina-wolfova-dotkni-se-osudu/

 

10. 3. 2015

Čteme dlouho nečtené knihy vol. 2 - mé shrnutí monushka6.webnode.cz/ucastnim-se-techto-projektu/cteme-dlouho-nectene-vol-2/

 

3. 3. 2015

Knižní přírůstky za únor si můžete prohlédnout zde: monushka6.webnode.cz/nove-prirustky-do-knihovny/rok-2015/unor-2015/

 

 

 

Diskusní téma: NOVÉ PŘÍRŮSTKY DO KNIHOVNY

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek