Červen 2014

Červen je za námi a já vám přináším nové přírůstky do mé knihovny. Za červen jsem si pořídila a získala dohromady šest knih. Pro někoho málo, pro někoho hodně. Pro mě je to tak akorát, protože už mi pomalu, ale jistě dochází místo v knihovnách a já musím přemýšlet nad pořízením nové knihovny :D

 

První kniha se jmenuje Andělské rozmluvy. Tuto knihu mám již přečtenou a byl to pro mě opravdu zážitek. Jedná se o knihu s velmi zajímavým vyprávěním z oblasti esoteriky. Záleží na každém, zda-li autorovi uvěří, či nikoliv. Já vám však prozradím, že v nejbližší době se budete moc těšit na recenzi této knihy :) Andělské rozmluvy mi poskytlo nakladatelství Metafora, kterému velmi děkuji.

 

Dopis z lásky - někdo by si podle názvu mohl představit nějaký romantický příběh o dopisu, který někdo někomu píše s hlubokou láskou. No, ona je to pravda tak na půl. Dopis z lásky je totiž autorem věnován naší matce Zemi. Jedná se o útlejší knížečku, která nám nejen osvětlí, ale pomůže i pochopit. Tuto knihu mám již také přečtenou a v nejbližší době na ní můžete očekávat recenzi. Dopis z lásky jsem také obdržela od nakladatelství Metafora.

 

A ještě jedna kniha od autora Dopisu z lásky - Thiche Nhata Hanha, tentokrát však s tematikou smrti a obavy z ní. Nejen tato kniha, ale i dvě předešlé z Metafory mají nádherné obálky. Nic nekončí, nic neumírá ještě čeká na přečtení :)

Mám ráda psychologické příběhy. A kniha Dvojčata je jedním z nich. Prozatím jsem se k ní ještě nedostala, ale již její anotace slibuje skvělý čtenářský zážitek. Moc se na ní těším. Dvojčata jsem obdržela od Euromedie :)

 

Nicholas Sparks je má slabost :) Myslím samozřejmě jeho knihy. V knihovničce mám skoro všechny jeho prozatím vydané knihy, tak je jasné, že jsem si nemohla nechat ujít i jeho nejnovější kousek s názvem Nejdelší jízda. Na tuto jízdu se těším a vy se pak budete moci těšit na recenzi na ní :)

 

Core trénink - kniha, kterou jsem vám již trochu přiblížila v knižních novinkách. Já si jí samozřejmě, jako cvičící nadšenec, nemohla nepořídit, takže už jí mám očuchanou, asi milionkrát prohlédnutou  a už mám odzkoušených i několik cviků. Je to skvělý pomocník! Knihu jsem dostala jako dárek :)

 

Pro červen je to vše a jsem zvědavá, kolik si toho pořídím v červenci :D

Diskusní téma: Červen 2014

knihy

TerushQaH | 02.07.2014

Opravdu hezké knížky, mě samotnou dost zaujala kniha Dvojčata..

Knihy

Bastera | 01.07.2014

Pěkné úlovky, jsem zvědavá, co řekneš na dvojčata, taky jsem na ně koukala :)

Přidat nový příspěvek