Prosinec 2014

Prosinec byl u nás doma nejplodnějším měsícem, co se týče nových knih do našich knihoven. Tentokráte jsem knihy rozdělila do tří částí. První částí jsou knihy, které přibyly v knihovně mé dcerky. Co vám budu povídat, tak to dopadá, když má vaše dítko svátek a narozeniny v jednom měsíci. A jako bonus Vánoce :D 

 

Druhá část jsou knihy, které mi přibyly na recenze. Tento měsíc to bylo šest knih.

 

A třetí částí jsou knihy, které jsem buď dostala od Ježíška a nebo si je pod stromeček pořídila sama :) Mám ze všech strašnou radost. Dohromady je to sedm knih.

 

Kupička mé dcerky. Bohužel mi nedovolila vyfotit všechny knihy, protože zbývající čtyři zrovna potřebovala "číst" :D 

 

Barunčin dárek od Ježíška :) Z této knihy je nadšená. Pohádky jsou krátky, na každý den jedna a hrdiny jsou postavičky od Walta Disneyho. 

 

Dárek od prababičky a pradědy k narozeninám.

 

Dárek k narozeninám od mé kolegyňky a kamarádky Janičky :) S touto knihou jsme trávily skoro celý včerejší den.

 

Kniha, která nám dorazila na recenzi od samotné autorky, paní Dany Šianské. Již jsme četly její první knihu a těším se, až se v klidu dostaneme i k této.

 

I Ježíšek ví, že se děti musí nějak vzdělávat :)

 

Dárek ke svátku.

 

Dodíkovy pohádky z Lesního království II.,  ta nám nemohla chybět, protože z prvního dílu jsme byly nadšené obě dvě. K této knize se můžete v nejbližší době těšit na recenzi.

 

Tyto krásné knihy mi dorazily od Euromedie na recenze.

 

Charlotte Linková spadá do kategorie mých oblíbených spisovatelek, takže je jasné, že jsem si nemohla nechat ujít její nejnovější knihu s názvem V údolí lišek.

 

Oživovatel má naprosto skvělou obálku, která funguje i přes telefonní aplikaci, která nám napoví více o obsahu knihy.

 

Brazilské noci mi přišly na recenzi od nakladatelství Albatros přes portál Databáze knih. Já prostě nemohu odolat knihám z edice Plus.

 

Helen Fieldingová je známá především díky své nezapomenutelné Bridget Jonesové. Celebrity pro Afriku jsou její prvotinou a upřímně jsem zvědavá na to, co mě čeká.

 

Knihy, které jsem našla pod stromečkem :)

 

Deník mého děťátka je dárkem od mého bratra. Ano, čekáme druhé děťátko do rodiny, a tak je potřeba, aby byly vzpomínky na těhotenství uchovány :) Tato kniha je k tomu více než vhodná.

 

Ditu Saxovou jsem si pořídila pod stromeček. Mám ráda styl psaní Arnošta Lustiga. Sice nepíše o moc příjemných věcech, ale o kusu naší smutné historie, ale jeho příběhy jsou vyprávěny lidsky.

 

První telefonát z nebe mě okouzlil hned, když nám dorazil do knihkupectví. Takže jsem si ho musela pořídit.

 

Dárek od mého Knižíška, kterého jsem se již druhým rokem zúčastnila. Tato akce mě nadchla a z knihy mám ohromnou radost.

 

Dárce jsem si pořídila na základě shlédnutí filmového traileru. K mému zklamání se však jedná o první díl z plánované trilogie, přičemž další dva díly jsou prozatím v nedohlednu :(

 

Tmu jsem dostala od přítele k Vánocům. Hodně jsem o ní četla a slyšela a těším se, až se o její kvalitě přesvědčím na vlastní oči.

 

Druhá kniha od Lustiga, kterou jsem si sama pořídila pod stromeček.

Tak a tímto jsem u konce s knihami, které přibyly v našich knihovnách v měsíci prosinci. Pokud to půjde tímto stylem, tak si budeme muset pořídit nafukovací knihovnu (novou jsem mimochodem dostala jako předčasný vánoční dárek v říjnu :D).

Do Nového roku vám přeji, abyste vždy měli po ruce něco kvalitního ke čtení. A já slibuji, že se v nadcházejícím roce polepším co se psaní recenzí týče.

 

Diskusní téma: Prosinec 2014

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek